The Celtic Tribe (www.celtictribe.com

In 2018 is deze Keltische band opgericht door Sandra en bandzangeres Mandy Rotgans met het doel om eigen concerten te geven en op te treden op Middeleeuwse en Keltische festivals. Een maxi-EP met zelfgeschreven songs komt uit in 2021-2022 

Producties 

Amahl and the night visitors-pianist, Hengelo 1987

Mijn moeder heeft een petticoat-pianist, tournee NL met zangeres Ellen Kiewiet 1998-2001

Hippies-pianist, tournee NL met zangeres Ellen Kiewiet 2002

Baron Rabinowitsj-pianist/actrice 1999-2003 Het Filiaal Utrecht, Tournee binnen- en buitenland (oa Los Angeles, Hongkong, Ottawa, New York-Broadway) (www.hetfiliaal.nl

Bas de Sax-pianist 2003 Tournee NL met Max Tak-orkest

Don Quichot-pianist/actrice 2004 Tournee NL Max Tak-orkest 

Baron Rabinowitsj de 2e-pianist/actrice 2005-2006 Het Filiaal Utrecht, Toernee NL

De Reuzenkrokodil-pianist/actrice 2006 Tournee NL Max Tak orkest

Heaven Rejoices-muzikaal leider 2009 Wilp

Oude teksten, nieuwe woorden-pianist 2010 Overijssel

Petrus-pianist 2011 Overijssel 

Alles is liefde-pianist 2012 Overijssel

Molen, wind en water-pianist/componist 2012-2013 Tournee NL

The Joy Awaiting-muzikaal leider 2015 Wilp

The Passion Deventer-muzikaal leider 2015 Deventer (www.thepassiondeventer.nl)

The Passion Stories-muzikaal leider 2017 Deventer

Complex-muzikaal leider theatergroep Klein Gebaar 2018-2019 Soest
Niets te kiezen-arrangeur 2020 REL-producties

IJsland 1999-2002
Duo met IJslandse klarinettist Rúnar Oskarsson. Optredens Concertgebouw Amsterdam, Reykjavik, Oslo, Kopenhagen en radio- TV- en CD-opnames met fluitiste Hélene Navasse en zangeres Hlín Pétursdóttir. 

Theaterschool Almere en NHL Leeuwarden 2005- 2017 (www.theaterschoolalmere.nl) Begeleiden van masterclasses, lessen, presentaties en musicals 

Composities
Straatopera Molen Wind en Water Tournee 2013
Muziek bij Kinderpoppenvoorstelling Molenmuis Tournee 2013
Kindermusicals eigen musicalbedrijf met Karel Tadema 2012-2015
Lied Het lied van Oda voor zangeres Linda de Wit 2014
Musical Sint Heel Hollands voor Theaterschool en Schouwburg Almere 2014
Filmmuziek bij presentaties Universiteit Enschede 2014
Muziek bij Dansshow Flatscreen voor dansschool DanZo Deventer2014 en Deventer op Stelten 2019
Muziek voor Kozakken in Deventer met Theater Gajes 2014 

Koren en muziekgroepen
Salsaband Twickel College-pianist Hengelo 1986-1989

Koor’80-pianist Hengelo 1984-1990

Ancora- pianist Diemen 1994

Crea Grootkoor-pianist UVA Amsterdam 1999

Crea-musicalgroepen-pianist Amsterdam 1997-2003 

Crystal Singers-pianist Bussum 

Sparkle-pianist Velserbroek 

Powerpopkoor-interim dirigent/pianist Apeldoorn 2006

Diva Power-pianist Apeldoorn 2005-2007 (www.divapower.nl

News Singers-dirigent/pianist 2013/2014 Voorst 

Pro Musica-pianist Bussum 2005-2012 (www.promusica.nl

Radians-pianist Deventer 2010-2012 

Nieuwsdienstkoor-dirigent 2007-heden (www.kerk-wilp.nl

Foon-muzikaal leider Twello 2011-2018 (www.foon.nu

Leerlingengroep Ans Booy-muzikaal leider Twello 2006-2018 

Faktor Twaalf-dirigent 2015-heden (www.faktortwaalf.nl

Duo Stralende Muziek-met zangeres Karin vd Veer-Nieuwenhuis 2015-heden (www.stralendemuziek.com

Freedom gospelkoor-Raalte-dirigent 2018-2020
Reverse-Deventer-Pianiste 2019-heden (www.re-verse.nl)
Viva la Musica-Deventer-Pianiste 2019-heden
Popkoor Young Voices-Eerbeek-dirigent 2020-heden (www.youngvoices.nl)